ההרצאות מיועדות להורים, למתבגרים, לצוותי הוראה ולארגונים

הגוזלים "עוזבים את הקן",
יוצאים למציאות החיים ואנחנו יוצאים למסע רגשי יחד איתם 25 שנים שירתתי בצה"ל בתפקידי פיקוד והדרכה מגוונים, הכרתי וניהלתי אלפי חיילים/ות בדרכם הצבאית.
הייתה לי הזכות ללוות אותם, לעזור להם להאמין בעצמם, להכווין אותם ולראות אותם צולחים את השירות עם תחושת מסוגלות, שייכות ובעיקר עם המון משמעות.
ליוויתי גם לא מעט חיילים/ות שהשירות היה קשה עבורם,
ליוויתי הורים ומשפחות, ביצעתי במהלך השירות מאות ביקורי בית.
אשמח לשתף אתכם בניסיון ובידע שלי ולסייע לכם לעבור את התהליך בצורה מיטבית

הורים למתגייסים - הגוזלים עוזבים את הקןהורים למתגייסים - הגוזלים עוזבים את הקן

הרצאות בתחום הגיוס לצה"ל | הורות | מתגייסים | מוטיבציה לשירות| חוסן מנטלי |רגע אחרי הגיוס

יוצאים לדרך על בטוח - יעוץ אישי

מה קורה באמת בתוך הרשת

25 שנות שירות בתפקידי פיקוד בצה"ל כקצינה באגף התקשוב, מפקדת בית הספר לטכנאים באגף, מפקדת מוקד צה"ל ועוד . לאורך השנים פגשתי אלפי חיילים וחיילות וזכיתי להכיר אותם מקרוב, לגעת בהם וללמוד את הקשיים האישיים שלהם. בנוסף קיבלתי הצצה לתוך חיי המשפחה של חלק נכבד מהחיילים/ות שלי. השירות הצבאי זימן לי הכרות מעמיקה והמון ניסיון עם קשיי הגיוס, משמעות התמיכה בבית, התפקיד ההורי בעת הזו ועוד

קרא עוד  

"דרך צלחה" -חוסן נפשי - הדרכת הורים לפני הגיוס

"דרך צלחה" -חוסן נפשי - הדרכת הורים לפני הגיוס

תהליך הגיוס מלווה בהמון רגשות מעורבים, שמחה ואושר לצד חשש ופחד. הרצון שלנו להשפיע על התהליך, להניע את המתבגר לפעולה עלול לעיתים לייצר מתחים וקונפליקטים סביב נושא הגיוס. המתבגרים עוברים תהליכים אישיים ועמוקים בתהליך הגיוס ולהורים יש תפקיד מרכזי בליווי שלהם וביצירת מרחב בטוח ומאפשר למימוש הבחירות שלהם להמשך הדרך. הדרכה שתאפשר להם לקבל כלים להתנהלות נכונה מולם, ליצירת שיח מקדם ולמיצוי מקסימלי של תהליך הגיוס בצורה שתתאים למתגייס/ת הפרטי/ית שלכם.

קרא עוד  

הורים "קבלו שיחרור"

הורים "קבלו שיחרור"

הרצאה שתספק לכם את כל המידע על תהליכי הגיוס לצה"ל, תגדיר עבורכם מה בדיוק התפקיד ההורי בעידן הזה, מתי הורים צריכים להתערב ומתי לשחרר. הרצאה שתספק הכרות מקרוב עם תהליכי הגיוס החדשים, שיטת הגיוס והמיון החדשה וגם תשחרר אתכם מהלחץ, תאפשר לכם להגיע לתהליך עם וודאות שתייצר עבורכם שקט נפשי

קרא עוד  

  • אלישבע 7 כפר סבא