ממליצים ומהתקשורת על ליאורה חיים - מאמנת הורים ומתבגרים לסמכות הורית בגישה השלכתית

 ליאורה יקרה, הגעתי אליך לאימון אישי במצב נפשי ירוד ביותר, אך יחד עם זה לא התכוונתי לתלות בכך תקוות רבות, הרי ידעתי בתוך תוכי מה עלי לעשות כדי... כבר במפגש הראשון הבנתי שצד נטרלי צריך לשים מראה בפנים. העוצמות שלך, הרגישות, ההבנה, האמפתיה והכוחות המיוחדים שלך במילים הביאה אותי להבנה שכן, כן זה אפשרי לצאת מתוך חושך ולעבור לאור, אפשר להגיע לגבהים אחרים בליווי אשת מקצוע מיוחדת במינה. המילים, האנרגיות שהעברת אלי, הטיפול, הזרימה צעד אחר צעד בצמוד אלי נתנו לי כוח ואנרגיות לבצע שינוי מיידי. תודה על כך שהצלחת לחדור לתוכי ולתת לי אומץ לביצוע שינוי, רק איש מקצועי רציני יכול לביצוע כזה. אנא המשיכי בדרכך זו ע״מ להביא מזור ואושר לאנשים נוספים שזקוקים לך. בהצלחה רבה בהמשך דרכך. ​ אביבה"

אביבה שם בדוי - השם המלא שמור במערכת
     

 ליאורה היקרה, הגענו לסדנה שלך ביום שישי בבוקר. לא הכרתי אותך. ליאורה, קיבלת אותנו במאור פנים ובחיוך רחב. בסדנה היו עוד נשים שלא הכרתי. הסדנה הייתה מעניינת מאוד. סיפור האישיים נגע לליבי ומקור השראה לנשים בתחילתו דרכן ולנשים באמצע החיים. את היא ההוכחה שאין דבר העומד בפני הרצון. הכל אפשרי השמיים הם הגבול. אוהבת ❤ גליה נרדיה"

גליה נרדיההמלצת לקוחה
     

 ליאורה היקרה, זכיתי לבוא לסדנה שלך ולחוות עולם של רגשות. תודה על פגישה מעצימה וחוויה מרגשת. היה במילה אחת מושלם ואני כבר מחכה לסדנאות הבאות גם עם הבנים והסבתות. ​ מושית בוטריאלי"

מושית בוטריאלי
     

 ליאורה היקרה! תודה על סדנה מעצימה, כייפית וקבלת כלים לחיים! ממליצה לכולם! אוהבת ❤ שירן דבורה"

שירן דבורה
     

 פגשתי אותך ברשתות-באקראי, משהו בתכנים שלך, בהנגשה שלך, באוטנטיות משך את סקרנותי.... לקראת יום המשפחה האחרון חפשנו להביא לעובדים שלנו ערך מוסף מאחר ומדובר היה בתקופת הסגרים, ההתמודדות עם הילדים ובני נוער בתופעת הרשתות החברתיות היה על סדר היום ואילץ הורים רבים להתמודד עם מצבים מורכבים. החלטנו להזמין אותך להרצאה בנושא רשתות חברתיות בזום ליאורה הצליחת לעורר הקשבה וסקרנות לאורך כל ההרצאה, הצגת הנושא הועברה בצורה עניינית, מעניינת ובעיקר פרקטית. העובדים קבלו טיפים ויצאו עם ארגז כלים עם התמודדויות שונות. הפידבקים שקבלנו מהעובדים על ההרצאה הייתה מצוינת . ורד - מנהלת מש"א חברה ביטחונית מובילה"

ורד
     

 ליאורה את אישה מיוחדת במינה זכיתי לשמוע את הרצאתה סדרת איראן - זיכרונות מבית אבא ואמא הרצאה מרגשת עד דמעות, מעניינת ומסקרנת. ליאורה את משלבת באומנות ובמקצועיות רבה את זיכרונותיך בחיינו וחיי ילדינו כיום (תרבות השפע, מותגים...) והנה לנו הרבה חומר למחשבה כהורים. ליאורה יקרה, ניהנתי והתרגשתי יחד אתך. ❤️"

יעל אליאסי