סדנאות


סדנאות והרצאות בתחום ההורות, העצמה נשית, בנות מצווה, מעברי חיים לילדים ולפני חתונה

מה ה STORY שלך? סדנה לנערות

סדנה למתבגרות בגילאים 9-12 שמטרתה לחזק את הערך העצמי של המתבגרות בעידן האינסטגרם והרשתות החברתיות. בשיח עולים הנושאים של התבגרות גופנית, שגרת טיפוח, ערך עצמי, אני מול עצמי, מה הערכים שמובילים אותי. בסוף המתבגרות כותבות את התסריט שלהן, הסטורי שלהן ומצלמות את עצמן לסרט עם גישה לערכים והעצמה.

קרא עוד

הדרכת הורים קבוציתית באון ליין

5 הדרכות הורים און ליין - לחזור להורות הטבעית עם סמכות עדכנית כולנו נמצאים היום במציאות חדשה, שבה יש פוקוס על המשפחה הגרעינית זה אפילו מרגיש קצת כמו פעם: ארוחות משפחתיות, זמן עם הילדים, צפייה משותפת בטלוויזיה (זוכרים סרט ערבי בימי שישי?) ואינטימיות משפחתית שלא חווינו בעבר. אני מודעת לקשיים במשפחה שקיימים היום: ריבים, צעקות, טריקת דלתות, חוסר שיתוף פעולה, התמכרות למסכים, חוסר תקשורות ועוד. אפשר לנצל את התקופה הזו ליצירת שיח והורות כמו שדמיינתם שתהיו אם חשוב לכם להיות הורים משמעותיים עבור הילדים שלכם אם חשוב לגדל ילדים לעצמאות עם מוטיבציה פנימית אם חשוב לכם לגדל ילדים עם חוסן נפשי ואם חשובה לכם התקשורת והאווירה המשפחתית אתם מוזמנים להצטרף אלי - הדרכת הורים במחיר שווה לכל נפש

קרא עוד

סדנאות אמהות ובנות

מגוון סדנאות בתחומי מערכות היחסים המשפחתיות והעצמת מתבגרים ובניית ערך עצמי. סדנאות למתבגרות, סדנאות אם ובת מצווה, סדנאות העצמה למתבגרות. מתאים למפגשים פרטיים או לארגונים ובתי ספר.

קרא עוד

סדנאות לנשים

סדנאות נשים מיועדות לנשים שרוצות חוויה לעצמה נשית. הסדנאות מתאימות לארגונים, לחבורת היי טק, לאירועי יום האישה, לגיבוש צוותי נשים, לאירועי אוף סייט של חברות, נשים במעברי קריירה. מסיבת רווקות וימי הולדת. ניתן להתאים את הסדנאות לצרכים הייחודיים של כל ארגון, צוות, חברה, חבורת נשים.

קרא עוד

קורסים וסדנאות להורים

סדנאות חד פעמיות וקורסים של מספר מפגשים. מטרתם לתת כלים וחשיבה אחרת אודות תפקיד ההורים, הקשר המשפחתי ויצירת חוויה משפחתית שתואמת את ערכי המשפחה וגיל הילדים.

קרא עוד

סדנה לפני חתונה

סדנה לנשים רגע לפני החתונה. בסדנה הכלה הטרייה וחברותיה יקבלו טיפים וארגז כלים לבניית זוגיות נכונה ובסיס להורות נכונה ומשפחתיות חזקה ואינטימית.

קרא עוד