סדנאות אמהות ובנות


סדנאות אמהות ובנות

מגוון סדנאות בתחומי מערכות היחסים המשפחתיות והעצמת מתבגרים ובניית ערך עצמי.

את הסדנאות ניתן להתאים לצורך של מזמין הסדנה, מבחינת שעות, אוכלוסיה ותוכן. 

חלק מהסדנאות תורגמו גם לפורמט של הרצאות. 

סדנאות מתאימות לארגונים, לבתי ספר, למרכזי הורים, למתנ"סים, ועדי הורים, פתיחת בתי ספר, העשרת הורים.

סדנת אמהות ובנות מתבגרות:

 מתאים לגיל 9 - 16. מטרת הסדנה: חיזוק הקשר הורה ילדה. במהלך הסדנה משולבים כלים השלכתיים של מגע באמצעות איפור וצילום.

סדנת בנות מצווה אם ובתסדנת אם ובת

סדנת אם ובת אתי ובתהסדנת ואם ובת - תקשורת

סדנת בת מצווה:

 סדנה בת 3 שעות, במהלכה מחזקים את השיח בין האם לבת באמצעות תרגילים חווייתיים ומרגשים, איפור וצילום תמונות חווייתיות כמזכרת מתקופה בלתי נשכחת. 

הסדנה מתאימה להורים שרוצים לפתוח את שנת בת המצווה בסימן של הידוק היחסים, העצמת המתבגרת, גשר לתקשורת , חזון והגשמת חלומות משותפים וביסוס ערכים.

תמונת מזכרת מסדנת אם ובתאמהות ובנות, שנת מצווה, יחסים במשפחה, הורות הפעלת אמהות ובנות מצווהאמהות לבנות מצווה - בסדנת בת מצווה

סדנת מה ה- STORY שלי?

 סדנה למתבגרות בגילאים 9-12 שמטרתה לחזק את הערך העצמי של המתבגרות בעידן האינסטגרם והרשתות החברתיות. בשיח עולים הנושאים של התבגרות גופנית, שגרת טיפוח, ערך עצמי, אני מול עצמי, מה הערכים שמובילים אותי. בסוף המתבגרות כותבות את התסריט שלהן, הסטורי שלהן ומצלמות את עצמן לסרט עם גישה לערכים והעצמה. 

סדנה למתבגרות - מה הסטורי שלךסדנה למתבגרות - מה הסטורי שלך

סדנאות מעברים לחטיבה ולתיכון

סדנה שמיועדת לבנים ולבנות העולים לחטיבת ביניים או לתיכון. מטרת הסדנה לתת לצעירים את הכלים וללמד בדרך חוויתית כישורים חברתיים שיעזרו להם להכנס לתוך מערכת לימודית וחברה חדשה ולא מוכרת.  בסדנה, הצעירים יקבלו מענה על השאלות שמטרידות אותם: איך להיכנס לתוך חברה, איך לפרש סיטואציות חברתיות, איך ניגשים ומכירים, איך להביא את החוזקות שלי, איך להתמודד עם הפחדים והקשיים. הסדנה מתאימה לפרטיים, לבתי ספר, מרכזי נוער, עיריות ולארגונים חינוכיים.


סדנאות ימי הולדת ערכיים

סדנה שמיועדת לגיבוש חברות בגילאי ההתבגרות 9-12, חיזוק ערך עצמי, תעופה עצמית, איפור וסטיילינג  או יצירת מראה ערכית, לוח משאלות, לטובת העברת הערכים של מודעות גופנית, אהבה עצמית, חמלה. חברות,  סדנה חוויתית וכייפית. ניתן להתאים את נושא יום ההולדת לאופי החוגגת ולצרכים האישיים. כל סדנה מותאמת לאחר שיחה עם הילדה וההורה. איזה כיף.

סדנת ערכים ימי הולדת


תמונות מקצועיות: יפעת פאר

לסדנאות נוספות לחצו